Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:

z van Goghiem na Ty

Inicjatywa polega na przeprowadzeniu kursu na temat sztuki współczesnej oraz warsztatów praktycznych, podczas których uczestnicy poznają tajniki kilku technik m.in. Pouring Painting. Dzięki zdobytej wiedzy wykonają 5 obrazów i nauczą się samodzielnie przygotowywać podobrazia.
Aby zapoznać uczestników kursu z osiągnięciami polskiego malarstwa współczesnego odwiedzili oni Muzeum Sztuki Współczesnej oraz Muzeum
Narodowego we Wrocławiu. Dodatkowo dla zgłębienia wiedzy i zaszczepieniu kursowiczom uwrażliwienia na kolor odbędzie się wykład na temat sztuki współczesnej, technik malarskich, techniki Pouring Painting, wraz z projekcją filmu pt. Malowanie przez Wylewanie.
Zwieńczeniem kursu będzie benefis z okazji 50- lecia GOK oraz wystawa prac.

Brak opisu obrazka