Kontrast:
Odstępy:

Aktualności biblioteczne

Brak opisu obrazka

Większość zapewne już wie, że znów biblioteki publiczne są zamknięte dla publiczności (w tym: udostępnianie zbiorów) zgodnie z"ROZPORZĄDZENIEM RADY MINISTRÓW z dnia 6 listopada 2020 r.,zmieniające rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.

• Książka do domu

Brak opisu obrazka
    Ruszamy z akcją „książka do domu” ! Mieszkańcy Gminy Zawonia powyżej 65 roku oraz osoby niepełnosprawne będą mogli zamówić książkę lub audiobooka z biblioteki z dowozem do domu.
    Data publikacji: 12-11-2020 13:26
  • Komunikat Biblioteczny

Brak opisu obrazka
    Z ograniczeniami, lecz biblioteka otwarta
    Data publikacji: 26-10-2020 10:58
  • Ruszamy po przerwie

Od 11 września GBP czynna w tymczasowej siedzibie
    Data publikacji: 10-09-2020 15:07
  • Podróże z książką. W poszukiwaniu kwiatu paproci

Brak opisu obrazka
      Podczas wakacyjnej podróży z książką, w klimacie tej cudownej baśni, będziemy szukać kwiatu paproci, a może znajdziemy .... Serdecznie zapraszamy najmłodszych czytelników.
    Data publikacji: 24-06-2020 08:01
  • kiermasz książek

Brak opisu obrazka
    Spraw przyjemność mamie,tacie bądź swojemu dziecku i kup książkę możesz to zrobić także na naszym kiermaszu on-line.
    Data publikacji: 02-06-2020 14:36
  • Ogólnopolski Tydzień Bibliotek w Gminie Zawonia

Brak opisu obrazka
    W tym roku będzie to wyjątkowe świętowanie, bo ciągle na odległość :) A co przygotowaliśmy dla naszych czytelników (choć nie tylko) ? Będzie Spotkanie Autorskie, Plebiscyt , Bitwa, Koncert Życzeń, Konkurs oraz Spotkanie w Bibliotece a wszystko on-line.  Zachęcamy do wspólnego świętowania
    Data publikacji: 06-05-2020 20:51
  • Komunikat

KOMUNIKAT !
    Data publikacji: 20-03-2020 20:28
  • Rozmowy przy wspólnym stole

Brak opisu obrazka
    GBP zakwalifikowała się do projektu "Rozmowy przy wspólnym stole" Celem projektu jest wypracowanie i przetestowanie w bibliotekach modelu dobrej rozmowy.
    Data publikacji: 28-02-2020 08:21
  • Spotkanie Autorskie z Mariuszem Urbankiem

Brak opisu obrazka
    Gminna Biblioteka Publiczna w Zawoni gościła wybitnego pisarza, twórcę znakomitych biografii i znanego publicystę wrocławskiego Mariusza Urbanka. Wydarzenie zorganizowane zostało w ramach projektu Rozczytana Aglomeracja )